Pracovní místa a kariéra s vůní dovolené

Jako prodejce zájezdů a tržní lídr v oblasti partnerských programů pro cestovní ruch máme více než 120 kvalifikovaných zaměstnanců a jsme největší turistickou společností v regionu. Odborníkům na turistiku i angažovaným lidem přicházejícím z jiného oboru nabízíme bezpečná a atraktivní pracovní místa ve veselém a pozitivním odvětví spojeném s dovolenou, cestováním a odpočinkem.

To vše přináší zábavu a dobrou náladu.

Jsme všestranným poskytovatelem služeb pro turistický sektor

Díky našemu odborně zdatnému callcentru služeb zajišťujeme objednávkové procesy pro velké online portály, hotelové řetězce, letecké či lodní společnosti a staráme se o kompletní zákaznickou podporu.

Pracovní nabídky pro nadšené cestovatele

Jako členy našeho dynamického týmu Vás nadchne soudržnost kolektivu a podnikové klima,

lákavý plat a mnoho dalších, dobrovolných zaměstnaneckých výhod.

  • Firemní penzijní spoření
  • Příspěvky na kapitálové spoření
  • Slevy na soukromé cesty
  • Ergonomická pracovní místa s nejmodernější technikou
  • Rozsáhlá nabídka firemních školení
  • Další odborné vzdělávání
  • Zdravotní dny
  • 2× týdně ovoce zdarma
  • Pravidelné hodnotící pohovory se zaměstnanci
Personalreferent (m/w) Teilzeit

Zur Verstärkung unseres Teams suchen wir ab sofort einen

Personalreferent (m/w) in Teilzeit

Wir, die travianet GmbH, sind der Allround-Dienstleister rund um das Thema Reisen. Wir übernehmen mit unserem bewährten Servicecenter die Buchungsabwicklung für große Online-Portale, Hotel- und Fluggesellschaften wie auch Reedereien. Als Marktführer im Bereich der Reisepartner-Programme bieten wir mit über 120 Mitarbeitern als größtes touristisches Unternehmen in Niederbayern für alle einen attraktiven Arbeitsplatz, die nach dynamischen Teams, einem starken Zusammenhalt und eigenverantwortlicher Arbeit suchen.

Ihre Aufgaben

  • Verwaltung der (elektronischen) Personalakten
  • Organisation und Durchführung des gesamten Rekrutierungsprozesses
  • Vorbereitung der monatlichen Gehaltsabrechnung, Prüfung der Vorabrechnung und Abstimmung mit der Abrechnungsstelle
  • Ansprechpartner für Führungskräfte und Mitarbeiter in allen personalrelevanten Angelegenheiten
  • Erstellung von Personalstatistiken und Auswertungen
  • Erstellung von Arbeits- und Ausbildungszeugnissen

Ihr Profil:

  • Sie haben eine abgeschlossene kaufmännische Ausbildung mit Schwerpunkt Personalwesen oder eine entsprechende Weiterbildung
  • Gute personalwirtschaftliche Kenntnisse und idealerweise erste Berufserfahrung im Personalbereich
  • Sie verfügen über gute Kenntnisse im aktuellen deutschen Arbeitsrecht
  • Sie können sehr gute EDV-Kenntnisse insbesondere in MS-Office vorweisen
  • Sie arbeiten selbständig, mit hohem Qualitätsanspruch und der notwendigen Eigenverantwortung

Unser Angebot:

  • Ein interessantes, spannendes Arbeitsumfeld in der Welt der Touristik
  • Flexible Arbeitszeiten und einen unbefristeten Arbeitsvertrag
  • Abwechslungsreiche Aufgaben mit Gestaltungsspielraum
  • Mitarbeit in einem motivierten Team mit Spaß an der Arbeit
  • Rabatte für Privatreisen
  • Ein kollegiales, sehr gutes Arbeitsklima mit vertrauensvoller Zusammenarbeit

Haben wir Ihr Interesse geweckt?

Dann freuen wir uns auf Ihre Bewerbungsunterlagen inkl. Ihrer Gehaltsvorstellung und frühestmöglichen Eintrittstermin über unser Online-Bewerbungsformular oder per E-Mail an jobs@travianet.de

Kontaktdaten:

travianet GmbH
Frau Gabriela Gilch
Stadtfeldstraße 16
94469 Deggendorf
Tel: (0991) 2967 2320

Praktikantská místa pro přátele cestovního ruchu

Investujeme do budoucnosti našeho podniku, jakož i do kvalifikace a motivace našich zaměstnanců.

Proto sami vzděláváme naše mladé lidi v oblastech turistiky, obchodu a IT.

Odborná příprava pro prodejce v oboru cestovního ruchu

K posílení našeho týmu hledáme od září 2018, tedy od začátku školního roku uchazeče na pozici

» praktikant(ka) odborné přípravy pro prodejce v oboru cestovního ruchu

My, společnost travianet GmbH, jsme všestranným poskytovatelem služeb pro obor cestovního ruchu. Prostřednictvím našeho osvědčeného centra služeb zajišťujeme objednávkové procesy pro velké online portály, hotelové, letecké a lodní společnosti. Jako tržní lídr v oblasti partnerských programů pro cestovní ruch a s více než 120 zaměstnanci největší dolnobavorská firma turistického sektoru nabízíme atraktivní zaměstnání všem uchazečům hledajícím dynamické týmy, silnou soudržnost a individuální odpovědnou práci.

Jako prodejce/prodejkyně zaměřený/zaměřená na zprostředkování zájezdů je Tvým úkolem poskytovat rady zákazníkům. Zákazníkům, kteří si chtějí odpočinout od každodenních záležitostí a objevovat nová místa, najdeš vhodnou nabídku a zarezervuješ jim jejich vysněný zájezd.

S odborným vzděláním získaným u nás Ti celý svět bude otevřený! Pochybuješ o tom? Tak se k nám přijď přesvědčit – odborná kvalifikace prodejce v oblasti cestovního ruchu je ideální šancí na vstup do poutavého světa turismu.

Během Tvého 3letého poutavého putování různými odděleními našeho podniku se seznámíš s důležitými pracovními oblastmi a činnostmi:

  •     poskytování telefonických a osobních rad zákazníkům a pracovníkům cestovních kanceláří
  •     sestavování nabídek, prodej zájezdů a dalších služeb
  •     rezervace a prodej paušálních zájezdů, letenek a okružních plaveb
  •     zákaznický servis a péče o zákazníky (telefonicky a online)
  •     vyřizování reklamačních záležitostí v rámci kulance

Budeš navštěvovat náš 4týdenní školicí program

  •     s několikadenním úvodním školením
  •     se speciálními školeními a semináři k různým destinacím
  •     s počítačovými školeními a workshopy

a budeš se podílet na našem zahraničním programu

  •     s informativní cestou do některé z našich destinací
  •     a s možností praxe v oboru turistický průvodce nebo jako vedoucí týmu spolupracujícího se společností

        LAL Sprachreisen.

Tvůj profil

  •     Zajímá Tě geografie, rád(a) cestuješ a eventuálně jsi už poznal(a) jiné

        země?

  •     Připadá Ti snadné začlenit se do týmu a navazovat nové kontakty?
  •     Dokončil jsi základní školu a máš

        dobré znalosti angličtiny?

  •     Jsi spolehlivý a rád telefonuješ?

Potom se perfektně hodíš do našeho týmu!

Probudili jsme Tvůj zájem? Pak se tedy těšíme na Tvoje podklady, které zašleš prostřednictvím našeho online formuláře pro uchazeče o zaměstnání nebo e-mailem na adresu jobs@travianet.de

Jsme pyšní na získaná ocenění

Jsme hrdí na to, že jsme za naši vynikající vzdělávací práci

byli vyznamenáni cenou města Deggendorfu za odborné vzdělávání.